Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Umelý vianočný stromček - ako si vybrať vysnívaný stromček? Praktické tipy a triky.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
18.11.2020

Umelý vianočný stromček - ako si vybrať vysnívaný stromček? Praktické tipy a triky.

Obchody s umelými vianočnými stromčekmi sú plné modelov stromčekov s rôznymi parametrami. Ako si vybrať ten, ktorý vytvorí vo vašom byte jedinečnú vianočnú atmosféru?

Kľúčovým faktorom je materiál, z ktorého je strom vyrobený. Od toho závisí trvanlivosť vianočného stromčeka, možnosti jeho modelovania, hustota a cena. Základné rozdelenie umelých vianočných stromčekov je nasledovné: fóliové (PVC), povrázkové, polyetylénové (PE) a hybridné stromčeky, ktoré používajú vyššie uvedené materiály v rôznych pomeroch.

Samostatnou skupinou sú vianočné stromčeky z optických vlákien, kužeľovité stromčeky a vianočné stromčeky na kmeni.

 

Fóliové vianočné stromčeky (PVC)

Ideálne pre ľudí, ktorí milujú na Vianoce tradíciu a jednoduchosť. Vlastné zdobenie stromčeka, vôňa štedrovečerných jedál a umelý vianočný stromček.

Je to relatívne lacné a technologicky málo vyspelé. Okrem jednoduchého zeleného stromčeka sa fóliové vianočné stromčeky ponúkajú s ozdobami v podobe šišiek, snehu, kryštálov alebo napodobenín plodov. Vyzdobený sa prezentuje originálnym spôsobom a ponecháva priestor pre svoj vlastný kreatívny vynález.

Vetvičky sú trvalo pripevnené k kmeňu, čo umožňuje ľahký a rýchly rozklad vianočného stromčeka. Vianočný stromček je možné ľubovoľne modelovať a vytvoriť tak svoj vlastný jedinečný vianočný stromček

Fóliové vianočné stromčeky majú výhody aj nevýhody. V prvom rade sú husté a ľahko sa modelujú. Po vybratí z krabice bohužiaľ potrebujú určitý čas na narovnanie ihiel

Fóliové vianočné stromčeky

 

Polyetylénové (PE) vianočné stromčeky

Modely, vďaka ktorým sa rozlíšenie umelého stromu od živého stalo skutočnou výzvou. Krásne vianočné stromčeky vyzerajú mimoriadne prirodzene, akoby boli vyrezané uprostred hustého lesa. Tajomstvom jedinečnej autenticity je polyetylén - vynikajúci materiál na výrobu umelých vianočných stromčekov. Vianočný stromček z neho vyrobený nádherne napodobňuje vetvičky živého stromčeka. Priťahuje oči intenzívnou zelenou farbou a láka hodvábnou jemnosťou. Flexibilita a celková odolnosť proti deformácii nútia aj zarytých odporcov umelých vianočných stromčekov uvažovať o kúpe takejto ozdoby.

V súčasnosti je to najdokonalejšia alternatíva k živému stromu. Vetvičky sú trvalo integrované do kmeňa a konce sú zafixované vkusnými zábalmi. Vybavené kovovými stabilnými stojanmi. Továrenské modelovanie vetvičiek hovorí pre PE stromy, čo uľahčuje ich rozvinutie a dodáva stromu prirodzený vzhľad. Jedná sa o nadčasové modely umelých vianočných stromčekov, odolné voči vlhkosti a meniacim sa teplotám. Dokonale odrážajú prírodu.

Pre koho: stromček uspokojí aj tých najnáročnejších ľudí, ktorí oceňujú prirodzenosť a trvanlivosť vianočného stromčeka.

Polyetylénové vianočné stromčeky

Vianočné stromčeky na pni

Nádej pre ľudí, ktorí majú malý priestor na vianočný stromček, a pre tých, ktorí ocenia originalitu vo sviatočnom dekore. Ak si chcete vychutnať tradičnú bujnú vianočnú výzdobu, stojí za zváženie stromček na pni, ktorý je vynikajúcou a lacnou alternatívou k klasickým modelom umelých aj prírodných vianočných stromčekov. Stromy sú vyrobené z PVC fólie alebo vetvičiek z polyetylénu a sú nasadené na kmeni borovice, vyzerajú hrdo a zaujímavo. Stabilitu zaisťuje štýlový hrniec naplnený betónom, zabalený v jutovom vrecku.

Jedle na pníku sa líšia výškou a priemerom kmeňa, možnosti ich zdobenia sú však kvôli obmedzenému počtu vetvičiek obmedzené.

Pre koho: majitelia malých bytov, ktorí by chceli vyzdobiť interiér skutočným vianočným stromčekom a milovníci originálnych nápadov.

Vianočné stromčeky na pni

 

Krásne Vianoce sú snom každej rodiny. Neuveriteľná atmosféra sprevádzajúca spoločné chvíle, vyzdobený vianočný stromček a vianočné koledy prúdiace v pozadí - vízia, ktorú stojí za to uskutočniť. Zaistite, aby vaše Vianoce prešli v takejto scenérii.

Na www.prehouse.sk ponúkame našim zákazníkom najnovšie a najkvalitnejšie modely umelých vianočných stromčekov, ktoré sa vyznačujú krásnymi, prírodnými farbami a originálnym, individuálnym štýlom. Nami ponúkané umelé vianočné stromčeky sa vyznačujú veľkým realistickým prejavom a odrážajú stromy, ktoré sa nachádzajú v prírodnom lesnom prostredí.

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s najnovšou ponukou umelých vianočných stromčekov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
PRIJÍMAME ONLINE PLATBY

Ďakujeme za prejavenú dôveru

Robíme maximum pre to, aby ste sa u nás cítili príjemne a radi sa vracali.

© 2022. PreHouse.sk Všetky práva vyhradené.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk